Uwielbiam ten otulający miłością polar! Do tego ten idealny niebieski kolor. Jedyny minus tego polaru wg mojej opinii to to, że jest naprawdę obszerny, przez co miałam na początku dylemat, czy go nie odesłać. Jednak przekonałam się i nie żałuję! Uwielbiam go pomimo, że jest ogromniasty :D
Jest to krótki model w stajni Owcy, co daje jej oryginalności w stylówce. Duży plus za zamek. Mam rozm. M i na 172 cm jest ok. Fiołkowa ma miękkie obszycia, co jest zaletą, bo miękko dopasowuje się do ciała. Do zimniejszej pogody mam dłuższą VALĘ z kapturem. Bardzo polecam produkty od Owcy.
Długa, zapinana i z kapturem - to jej duże zalety. Jest to najdłuższy (za pupę) model kamizelki w stajni Owcy. Na moje 172 cm i szczupłą budowę rozm. S/M wypada idealnie. Mogę pod nią zmieścić cieńszą bluzę, równie dobrze wygląda na sam długi rękaw bluzki. Materiał - baranizowana wełna, która nie obłazi mimo jasnej przędzy, więc do ciemnych ubrań jest ok. Gdyby kiedyś pojawiły się kieszenie, biorę w ciemno! Jednak ręce szukają kieszeni. Bardzo polecam VALĘ!
Kapcie są bardzo ciepłe i miękkie. Dodatkowym atutem jest podeszwa ze skóry która się nie ślizga.
Jeszcze nie użyłam na zewnątrz,bo akurat trafiły się ciepłe dni, ale w dotyku i kroju cudowna. Idealna!
Jeszcze nie miałam okazji nosić tego misia że względu na pogodę, ale bardzo mi się podoba :) Obawiałam się nieco panterki, jednak naprawdę wygląda super! Mam 175 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała, więc kurtki zwykle noszę w rozmiarze s/m, jednak przy tym misiu nie mogłam się zdecydować. Można powiedzieć, że zadecydowano za mnie, ponieważ rozmiar s/m został wyprzedany, więc wzięłam większy i nie żałuję! Owszem, jest dość obszerna, ale fajnie można się nią otulić, rękawy nie są przykrótkawe, a długość również jest idealna na chłodniejsze dni. Teraz czekam tylko, aż będę mogła ją wypróbować.
Piękna , ciepła kurtka najpierw kupiłam dla siebie , a potem dla mojej córki , i dwóch sióstr. Bo jak zobaczyły to też chciały takiego fajnego misia .
Rewelacja! Kupiłam jeszcze kolor fiołkowy w tym samym rozmiarze. Czekam na Misia w nowej odsłonie, ze ściąganym dołem i rękawami.
Świetna! Żałuję, że skończyła się zima i rzadko mam okazję ją zakładać. Lekka, ciepła, wygodna, dobra na każdą okazję - jeden z lepszych zakupów ostatnich sezonów.
Świetna bomberka, wygodna i ładna, ma bardzo fajny, luźny krój, kupiłam ją z myślą o wiosennych i letnich wieczorach i na pewno się nie zawiodę.